Change your future - education, qualification, jobs
Exchange here an information for opportunities to continue your education, qualification, seminars, courses or training programs. You offer such opportunities or you search options. Or you are qualified spеcialist and you looking for a suitable job and career. Present your proposal or leave a message. This may be represent of interest for others.
If you don't have a registration to upload content you should register first.
  • Upload Info
  • Upload image
  • Upload video
Add post on the theme Discussion club
Favori ömür boyu arkadaşı
Favori ömür boyu arkadaşı

uploaded by: ErhanZun

Description: Hayatınızda dinlediğiniz her hikaye kitaplardan kazandığımız bilgilerden gelir. Kitapları insanın en iyi arkadaşı olarak söylenmesine şaşırmamak gerek. Geçmiş, gelecek ve şimdiki zaman kitaplardan okunabilir. 724kitapal böyle kitap aşıkları için bir sitedir. KPSS kitapları alışverişi, okul yardımcı kitaplarından, sınava hazırlık kitapları ve kişisel gelişim kitaplarına geniş kategorilerde kitaplar sunulmaktadır. Promosyon sınav kitapları, konu spesifik kitaplar, DGS hazırlık kitapları, sözlükler ve sağlık kitapları ve diğer bir çok kategoride kitaplar sadece bir klikle yanınızda.

Kitap sipariş ve iade politikası

Bir hesap oluşturup, kullanıcı adı ve parola ile giriş yaparak çok çeşitli kitaplar dünyasından www.724kitapal.com üzerindeki kitapları keşfedebilirsiniz. Herhangi bir online ürünün basit sipariş yöntemi burada da kullanılır.

İade politikasında ürünün tesliminden 7 gün içerisinde iadesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek gerektiği belirtilmiştir. Bir ürünün ücretinin geri ödenmesi bir çok farklı duruma bağlıdır. Ürünün herhangi bir hasarı olmaması gerekir. Eğer ürün mührünün bozulmuş ve kullanılmış olma durumu varsa o ürünün iadesi söz konusu olmaz. Videolar, DVDler, flaş bellekler zarar görmüş, çizilmiş, kırılmış, veya sıvıyla daralmışlarsa iade edilemezler. Ürün orjinal paketi içinde iade edilmelidir. Eğer iade sırasında fatura, vs. sağlanamazsa o zaman iade işlemi gerçekleştirilemez. Bütün kargo masrafları müşteri tarafından karşılanmak durumundadır.

İptaller info@724kitapal.com eposta adresine eposta atarak yapılabilir. İptal durumunda geri ödeme 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Var olan kitap kategorileri

The following are the various books that can be categorically stated.

Aşağıda kategorik olarak belirtilmiş çeşitli kitaplar gösterilmiştir.

KPSS kitapları

Bu kategori altında KPSS alan kitapları, KPSS Eğitim Bilimleri kitapları, KPSS yardımcı okul kitapları, KPSS soru bankaları, KPSS konu kitapları, KPSS hazırlık setleri ve KPSS test yapraklarını bulabilirsiniz. Hepsi eğitim ve bilimle ilgilidir.

ALES Kitapları

Bu kategori altında ALES soru bankaları, ALES denemeleri, ALES cep kitapları, ALES hazırlık setleri, ALES test yaprağı ve ALES konu kitaplarını bulabilirsiniz.

YGS - LYS

Bu kategoride de hepsi YGS-LYS için olan soru bankaları, yaprak testleri, hazırlık setleri, cep kitapları ve denemeler bulunmaktadır.

Adli İdari Hakimlik

Burada adli idari hakimlik deneme, soru, cep kitapları ve çıkmış soru kitapları bulabilirsiniz. Hukuk ve sivil yöntemler ve fazlası hakkında ayrılmış bir bölüm.

Açık Öğretim Kitapları

Bu bölüm altında 1. Sınıf, 2. Sınıf, 3. Sınıf ve 4. Sınıf açık öğretim kitapları bulabilirsiniz.

Diğerleri

Yukarıda bahsedilen ana kategoriler dışında ortaöğretim sınıfları, üniversite seviyesi GYS kitapları bulabilirsiniz.
Kitaplar her zaman en iyi ve en temel bilgi sağlama kaynaklarıdırlar ve her zaman öyle olacaklardır. Onlar sadece düşünce ve fantazilerini uyandırmaz, fakat aynı zamanda her hangi bir problemle ilgili cevapları da verirler. O bir çeşit boş zamanını geçirme yöntemi olarak seni rahatlatarak başka bir dünyaya kanatlandırır. Kitaplar farkındalık ve şuurunu derin bilgi birikimi oluşturarak geliştirir.

Author (source) of image: Website

Source name: ErhanZun

Recommended/Related links

http://www.724kitapal.com/

Favori ömür boyu arkadaşı

Security code:
Dear Guests, please write your comment in English, preferably. Thus, your opinion may be accessible to many more people. Note that your comments should be relevant to the theme and objects displayed on the site. Your comments can not contain obscene and offensive expressions; content with political, ethnic and sexual subtext, suggestive, or incite violence and aggressive mood, and the comments written in all capital letters. We want to notify you in advance that comments that do not meet these criteria will be removed. See more details in the “General conditions and Privacy Policy”. We thank you for your understanding and correct attitude.